НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

/Files/images/1/23906152.png

/Files/images/1/2/1.jpg

1 вересня 2018 року в Україні буде розпочато впровадження реформи Нової української школи. Якщо коротко, то це перехід від школи, орієнтованої на отримання знань, до компетентісного підходу в навчанні.
Ми живемо в XXI сторіччі, де важливо бути креативним, уміти критично мислити і працювати в команді!
Успіхів всім нам!

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Докладніше про зміни >

Концепція НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Державний стандарт початкової освіти (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №87)

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НУШ

Методичні рекомендації щодо створення освітнього середовища в перших класах НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Зрозуміти новий Держстандарт початкової загальної освіти Інструкція для вчителів

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Задачі, які повинен уміти вирішувати вчитель нової формації

• Учити новому мисленню, методам пізнання й самоорганізації;
  • Уміти підвести до дверей, дати ключ і навчити учня як учасника освітнього процесу користуватись цим інструментом. Пам'ятати: ніхто, крім самого учня, не зможе ввійти у світ знань;
  • Навчити учня самостійно розглядати явища цілісно й у динаміці;
  • Навчити учня самоорганізації та показати йому реальний шлях до самореалізації по спіралі:

/Files/images/1/Рисунок1.png

Як вдосконалити шкільний дизайн у стилі НУШ